Načítám...
Taneční skupina TPV + třida E
 • Domů
 • Taneční skupina TPV + třida E

Sportovní tanec TPV + třída E

 

Tyto lekce jsou uzpůsobeny již pro tanečníky a tanečnice, kteří za sebou mají minimálně rok v přípravné skupině a chtějí se věnovat tanci více do hloubky a na vyšší úrovni. Do skupiny TPV+E tanečníci postupují v případě, že lektorka vidí již dostatečný taneční posun. Zde se již snažíme tvořit páry (není to však podmínkou) a připravujeme na první taneční soutěže.

 

TPV znamená „tanec pro všechny“, přičemž jde o úplně první setkání s tanečními soutěžemi. Pár si může vyzkoušet, co prostředí soutěží obnáší, jak je tanečně a technicky připravený a může zjistit, zda je vůbec soutěžení cesta tou, kterou se chce vydat. Nejedná se však o pravou taneční kategorii, ze které je na základě získaných bodů možný postup do vyšších kategorií. Takovou je až kategorie E, tedy první opravdová taneční třída, kde začínají páry soutěžit a nastupují na svou taneční kariérní dráhu. Pokud se pár na soutěžích této kategorie dobře umísťuje a vyhrává, získává body, díky kterým se postupně posouvá do vyšších tříd. Páry soutěží na základě licence udělené Českým svazem tanečního sportu.

 

Na tréninzích již vytváříme choreografie na míru a ke každému jednotlivci či páru přistupujeme již více individuálně. Na seminářích se do hloubky probírá technika, mechanika pohybu, složitější formy pohybu a náročnější variace, dále tréninky zahrnují pohybovou průpravu, stretching a practise (soutěžní simulace).

 

Páry mají možnost se svými choreografiemi vystupovat na různých akcích školy i mimo ni. Zároveň je již potřeba počítat s pořízením tanečního kostýmu, se kterým se pár na tanečních soutěžích i vystoupeních prezentuje.

 

Taneční skupinu vede Tatiana

 

Kdy: úterý od 17:30 (practise) a čtvrtek od 17:30 (seminář), viz Rozvrh https://www.altadance.cz/velky-sal/

 

Cena: 3500,-/5 měsíců 

 

 

Pro více informací či v případě zájmu nás kontaktujte na:

 

775 046 214 (lektorka a majitelka TŠ Tatiana Dorina)

 

607 639 167 (Taneční škola Altadance)

 

nebo pište na email: info@altadance.cz

 

nebo vyplňte přihlašovací formulář zde na webových stránkách naší školy.

 

 

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva