Načítám...
Přípravná skupina dětí 7-12 let
 • Domů
 • Přípravná skupina dětí 7-12 let

Přípravná skupina dětí 6-12 let

 

 

Přípravní skupina pro děti od 6 do 12 let je otevřena jak těm, kteří chtějí tančit jen pro radost nebo jedincům, kteří se chtějí do budoucna dále rozvíjet a tančit soutěžně. Na lekcích se zaměřujeme již na výuku kroků základních tanců, kterými jsou waltz, quickstep, cha cha cha, jive a polka, a skládáme je do choreografií. Pokud děti zvládnou tyto základní tance, postupuje se ve výuce k dalším tancům.

 

 

 

Kromě toho také učíme děti správně slyšet hudbu, vysvětlujeme rytmizaci a specifika a charakter jednotlivých tanců. Obsahem lekce je rozcvička, protažení, cvičení úklony a poté výuka a trénink tanečních kroků, tančení v párech a stavění choreografií. S těmi mohou poté děti vystupovat na besídkách či akcích naší školy, Altadance také zapojuje vystoupení dětí do dalších akcí v Liberci i Libereckém kraji (například veletrh sportu Sportlive apod.). Děti, které mají o tanec hlubší zájem a chtějí tančit intenzivněji, připravujeme na soutěžní kariéru.

 

 

Do kurzu se mohou přihlašovat dívky i chlapci, bez ohledu na to, jestli mají tanečního partnera či partnerku. Do kurzu totiž nabíráme celoročně!

 

 

Zakládáme si na individuálním přístupu a přátelské atmosféře dobrého kolektivu tanečních nadšenců a nadšenkyň tak, aby děti mohly tančit s radostí a necítily se pod tlakem.

 

 

Taneční skupinu vede Tatiana

 

 

Kdy:

 

– 2x týdně, vždy úterý a čtvrtek od 16:30

– délka jedné lekce je 60 minut

 

 

 

Co s sebou:

 

– základem je pohodlné a pružné oblečení, které nebrání v pohybu (u dívek sukně+body/šaty+punčocháče/legíny+tričko, u chlapců kalhoty+tričko/košile) a obuv s měkkou podrážkou!

– u dívek stažené vlasy, aby nepřekážely v tanci a nedošlo k nechtěným úrazům

– švihadlo

– v případě, že by se dítě chtělo věnovat tanci hlouběji, bude potřeba pořídit i boty taneční – ty lze poptávat i přímo přes nás, rádi také pomůžeme s výběrem

 

 

Cena:

– 3500,-/5 měsíců

 

 

Pro více informací o obsahu kurzu nás kontaktujte a dovysvětlíme vše potřebné.

 

V případě zájmu se hlaste na:

 

775 046 214 (lektorka a majitelka TŠ Tatiana Dorina)

 

607 639 167 (Taneční škola Altadance)

 

nebo pište na email: info@altadance.cz

 

nebo vyplňte přihlašovací formulář zde na webových stránkách naší školy.

 

 

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva