Načítám...
Akce TŠ Altadance

Akce TŠ Altadance

 

 

Altadance funguje již téměř 6 let a za tu dobu si vytvořila tradici oblíbených tanečních večírků, které pořádá vždy pod svou záštitou jak pro návštěvníky svých kurzů, tak i pro cizí, kteří mají o tanec zájem. Akce se konají vždy u příležitosti některé z událostí v průběhu roku, pořádáme tak valentýnský, velikonoční, halloweenský a vánoční večírek a také večírek na oslavu závěru taneční sezony (před začátkem letních prázdnin).

 

 

Naše večírky mají vždy naplněný program nejen tancem, ale také doprovodnou zábavou, jako jsou taneční vystoupení dětí i dospělých z našich kurzů, krátký workshop určitého tance, který je možné si hned vyzkoušet v praxi, nebo zábavné hry o symbolické ceny.

 

 

Po celou dobu večera hraje DJ směs hudby všech stylů (standard, latina, karibské tance), každý si tak přijde na své! Večírkem provází moderátor a k dispozici je plně vybavený bar s nápoji a drobným občerstvením, abyste si mohli užít večer u sklenky něčeho dobrého.

 

 

Nové prostory, kde máme dva sály, nám zároveň umožnují využít veškerých možností, abyste se co nejlépe pobavili, a tak je tu také příležitost poslouchat hudbu a tančit na obou sálech a vybrat si podle chuti, co zrovna chcete tančit!

 

 

O přesném datu konání a náplni programu informujeme vždy s předstihem zde a také v sekci Novinky https://www.altadance.cz/category/novinkyakce/. Všechny naše plánované akce také propagujeme na našem Facebooku (Taneční škola Altadance Liberec) https://www.facebook.com/altadanceliberec a Instagramu (altadance.cz) https://www.instagram.com/altadance.cz/.

 

Anebo nás kontaktujte na:

 

775 046 214 (majitelka TŠ Tatiana Dorina)
607 639 167 (Taneční škola Altadance)

 

nebo pište na email: info@altadance.cz

 

Sledujte nás a nenechte si ujít jedinečné večery plné tance a zábavy. Těšíme se na Vás!

 

Tým Altadance