Načítám...
O škole

O taneční škole ALTADANCE

ALTADANCE je místo, kde se obyčejní lidé mohou naučit tančit tou nejdostupnější a nejjednodušší formou a kde mají profesionálové prostor pro svoji kreativitu a další zlepšení. Taneční škola běží každodenně po celý rok a hlavním cílem je vytvořit centrum všech přátel a milovníků tance v Liberci.

 

Mnoho tanečníků, ať to jsou začátečníci, pokročilí, profesionálové nebo hobby, mají jedno společné – chtějí tančit, protože tanec milují a mnozí z nich se chtějí ještě dále zlepšovat. Tito tanečníci tráví několik hodin denně trénováním a vedle samotného tance rozvíjí ještě další své schopnosti jak po fyzické, tak i mentální stránce. Odměnou jim je potlesk a obdiv od návštěvníků různých společenských akcí, soutěží a plesů. Tanec je přes jeho nespornou náročnost velice krásný sport a v dnešní době díky medializaci nabírá stále větší popularitu a zároveň respekt ze strany dalších sportovců. Jako profesionální tanečníci, kteří ještě aktivně tančí a soutěží, jsme se rozhodli ukázat, proč máme tanec tak rádi a předvést, že není těžké se naučit cokoliv z tance, i když si myslíte, že jste úplně „dřevění“.

 

V taneční škole ALTADANCE se ke každému jednotlivci, bez ohledu na jeho třídu nebo věk, přistupuje individuálně a každý zde má možnost splnit si své sny a cíle. Své žáky, které máme pod neustálým dohledem, motivujeme k tomu, aby pracovali na svých dovednostech samostatně a aby si šli za tím, co od tance opravdu chtějí.

 

Taneční škola ALTADANCE nabízí dva plně vybavené sály o velikostech 120m2 a 56 m2, odpočinkovou místnost a pánské i dámské šatny. K dispozici je také plně zásobovaný bar a menším občerstvením. V TŠ Altadance nabízí také možnost volných, vedených a individuálních tréninků. Dále jsou prostory vhodné pro pořádání workshopů, kongresů nebo podnikových večírků.

 

 

 

Taneční studio se nachází v ulici Jezdecká 177/22a, Liberec 4 – Perštýn (vchod z ulice Jezdecká – 4. patro). V blízkosti taneční školy je jak autobusová, tak tramvajová zastávka Fügnerova. Parkovat lze v OC Forum Liberec (1,5 hodiny zdarma) nebo v NG Plaza Liberec (1 hodina zdarma). O víkendu a po 18 hodině večer  ve všední dny je v obou centrech parkování zdarma.