Načítám...
O škole

Vznik taneční školy ALTADANCE

Základní myšlenka o vzniku nové taneční školy, kde se může naučit tančit úplně každý, je stará již několik let – vznikla jako nápad tanečníků Aleše (AL) a Tatiany (TA), kteří již několik let úspěšně reprezentují ČR v latinsko-amerických tancích a úspěšně vedou mladé tanečníky ke skvělým výsledkům. Tato myšlenka rostla se stále zvyšující poptávkou veřejnosti po tanečních kurzech s odlišnou a živější atmosférou. Několik let byl tento projekt pouze věčným tématem různých diskuzí a to i mezi samotnými tanečníky v Liberci. Po nalezení vhodných prostor, kde by mohl být vytvořen nový sál, se za podpory všech zúčastněných na tomto projektu otevírá nová taneční škola ALTADANCE.

 

ALTADANCE je místo, kde se obyčejní lidé mohou naučit tančit tou nejdostupnější a nejjednodušší formou a kde mají profesionálové prostor pro svoji kreativitu a další zlepšení. Taneční škola běží každodenně po celý rok a hlavním cílem je vytvořit centrum všech přátel a milovníků tance v Liberci. Mnoho tanečníků, ať to jsou začátečníci, pokročilí, profesionálové nebo hobby, mají jedno společné – chtějí tančit, protože tanec milují a mnozí z nich se chtějí ještě dále zlepšovat. Tito tanečníci tráví několik hodin denně trénováním a vedle samotného tance rozvíjí ještě další své schopnosti jak po fyzické stránce, tak mentální. Odměnou jim je potlesk a obdiv od návštěvníků různých společenských akcí, soutěží a plesů. Tanec je přes jeho nespornou náročnost velice krásný sport a v dnešní době díky medializaci nabírá stále větší popularitu a zároveň respekt ze strany dalších sportovců. Jako profesionální tanečníci, kteří ještě aktivně tančí a soutěží, jsme se rozhodli ukázat, proč máme tanec tak rádi a předvést, že není těžké se naučit cokoliv z tance, i když si myslíte, že jste úplně „dřevění“.

 

V taneční škole ALTADANCE se ke každému jednotlivci, bez ohledu na jeho třídu nebo věk, přistupuje individuálně a každý zde má možnost splnit si své sny a cíle. Své žáky, které máme pod neustálým dohledem, motivujeme k tomu, aby pracovali na svých dovednostech samostatně a aby si šli za tím, co od tance opravdu chtějí.

 

Taneční škola ALTADANCE poskytuje skutečně mnoho prostoru a to nejen velikostí tanečního sálu (200 m²), ale také možností volných, vedených a individuálních tréninků. Taneční studio se nachází v ulici Bánskobystrická 114/26 v Dolním Hanychově. V blízkosti taneční školy je jak autobusová, tak tramvajová zastávka. Přímo u taneční školy jsou volné parkovací prostory.