Načítám...
Bachata Moderna a Sensual
 • Domů
 • Bachata Moderna a Sensual

Bachata Moderna a Sensual

Kurz Bachaty má 10 lekcí, během kterých se tanečníci učí základní i pokročilejší variace Bachaty Moderny a Bachaty Sensual.

Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu. Vzhledem k rostoucímu zájmu je kurz rozdělen na 3 podkurzy podle úrovně kurzistů – začátečníci, pokračující začátečníci a mírně pokročilí.

Do kurzu se mohou přihlásit lidé v páru, ale také jednotlivci, kterým partnera či partnerku do kurzu rádi pomůžeme najít.

 

           

O tanci

 

Provedení je jednoduché a každý, dokonce i začínající tanečník, zvládne základní kroky. Zájem o Bachatu se projevuje díky úzkému kontaktu dvou tanečníků, aneb když pohyby řeknou více než slova. Je to smyslný tanec s nádechem erotiky. Po jeho zvládnutí očaruje svého partnera. Stačí cítit hudbu a pohyby přijdou samy. Není divu, že se bachata nazývala „tancem duše“.

 

Tanec Bachata se zrodil v polovině 20. století v chudých čtvrtích Dominikánské republiky, s jeho pomocí lidé původně vyjadřovali své pocity z každodenního života – smutek, dřina z práce apod. Postupně se tento styl proměnil ve smyslný tanec o lásce. Díky jeho rozšíření do dalších zemích prošel tento taneční směr určitými změnami a vzal si kus jiné kultury. 

 

Bachata styly

 • Bachata dominicana – dominikánská bachata. Tento styl si zachoval prvotní pohyby tanečníků.
 • Bachata sensual – smyslná bachata, kde jsou všechny pohyby nasyceny sexualitou.
 • Bachata moderna je moderní bachata.
 • Bachata bolero – tanec z blízké pozice. V Dominikánské republice to mohou tančit jen skutečně blízcí lidé. Ačkoli v Evropě a USA taková pravidla neexistují.
 • Bachata callejera je variantou pro drzé tanečníky.
 • Evropská nebo italská bachata – tento trend se objevil v 90. letech minulého století na evropských tanečních školách.
 • Bachatango – hybridní styl: bachata a tango.
 • Bachata sólo je varianta pro jednotlivce.

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva