Načítám...
Bachata Moderna a Sensual
 • Domů
 • Bachata Moderna a Sensual

Bachata Moderna a Sensual

Kurz Bachaty má 10 lekcí, během kterých se tanečníci učí základní i pokročilejší variace Bachaty Moderny a Bachaty Sensual.

Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu. Vzhledem k rostoucímu zájmu je kurz rozdělen na 3 podkurzy podle úrovně kurzistů – začátečníci, pokračující začátečníci a mírně pokročilí.

Svůj kurz si tedy najdou jak úplní začátečníci, tak pokročilí tanečníci. Kurz Bachaty vede Honza se svou partnerkou Jarčou, příležitostně také naše Táňa.

Do kurzu se mohou přihlásit lidé v páru, ale také jednotlivci, kterým partnera či partnerku do kurzu rádi pomůžeme najít.

 

            

O tanci

 

Provedení je jednoduché a každý, dokonce i začínající tanečník, zvládne základní kroky. Zájem o Bachatu se projevuje díky úzkému kontaktu dvou tanečníků, aneb když pohyby řeknou více než slova. Je to smyslný tanec s nádechem erotiky. Po jeho zvládnutí očaruje svého partnera. Stačí cítit hudbu a pohyby přijdou samy. Není divu, že se bachata nazývala „tancem duše“.

 

Tanec Bachata se zrodil v polovině 20. století v chudých čtvrtích Dominikánské republiky, s jeho pomocí lidé původně vyjadřovali své pocity z každodenního života – smutek, dřina z práce apod. Postupně se tento styl proměnil ve smyslný tanec o lásce. Díky jeho rozšíření do dalších zemích prošel tento taneční směr určitými změnami a vzal si kus jiné kultury. 

 

Bachata styly

 • Bachata dominicana – dominikánská bachata. Tento styl si zachoval prvotní pohyby tanečníků.
 • Bachata sensual – smyslná bachata, kde jsou všechny pohyby nasyceny sexualitou.
 • Bachata moderna je moderní bachata.
 • Bachata bolero – tanec z blízké pozice. V Dominikánské republice to mohou tančit jen skutečně blízcí lidé. Ačkoli v Evropě a USA taková pravidla neexistují.
 • Bachata callejera je variantou pro drzé tanečníky.
 • Evropská nebo italská bachata – tento trend se objevil v 90. letech minulého století na evropských tanečních školách.
 • Bachatango – hybridní styl: bachata a tango.
 • Bachata sólo je varianta pro jednotlivce.

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

  Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná