Načítám...
Rozlučka se svobodou
 • Domů
 • Rozlučka se svobodou

Pojďte strávit rozlučku se svobodou tancem!

 

Chcete oživit svou rozlučku a strávit ji aktivně, než se přesunete do restaurace či baru? TŠ Altadance nabízí možnost tanečního workshopu jako součást dámské rozlučky se svobodou. Ať už se chcete jen pobavit společným tancem nebo byste si přály vytvořit taneční vystoupení jako překvapení na svatbu, Altadance Vám vytvoří workshop na míru.

 

 

Lekce probíhá formou workshopu, kdy připravíme dle Vašich přání a preferencí taneční trénink a sestavu, vy se tak můžete přiučit něčemu novému, pobavit se a strávit část svého dne společně a s tancem. Jedná se o individuální lekci, na tanečním sále byste tak v danou dobu byla spolu s trenérkou/trenérem jen Vy a Vaše kamarádky. A co víc – s lahví šampaňského k tomu!

 

 

Nabídka stylů: (možnost individuální dohody s trenérkou, která workshop povede, vše dle Vašich přání a preferencí)

Latinsko-americké tance (rumba, cha cha, jive, … dají se tančit i bez partnera!), karibské tance (bachata, salsa, kizomba), lady dance, chair dance, dance fitness, či kombinace všech v podobě free style (pro více informací o tanečních stylech navštivte naše webové stránky, sekci Nabídka TŠ Altadance – Taneční kurzy)

 

Cena dohodou na základě počtu účastnic a také na době trvání (standardní je 1,5 hodiny, individuálně se dá domluvit čas delší či kratší)

 

V ceně:

 • Lekce tance dle Vašich preferencí (rozcvička, taneční sestava, protažení)
 • Lahev šampaňského

 

 

Zároveň je tu možnost taneční sál dále využít jako zázemí pro Vaše aktivity, pokud máte další představu o svém programu – taneční číslo nebo taneční hra? Pokud máte své nápady, dle domluvy můžeme pomoci zrealizovat!

 

 

V případě zájmu nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

 

775 046 214 (majitelka TŠ Tatiana Dorina)

 

607 639 167 (Taneční škola Altadance)

 

nebo pište na email: info@altadance.cz

Kontaktní formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva