Načítám...
Synchro Latina

Synchro latina

 

 

Do taneční skupiny synchro latina se hlásí především dívky, kterým chybí taneční partner, ale chtějí tančit a tanečně se rozvíjet. Jedná se o specifickou soutěžní kategorii, ve které tančí 2 dívky vedle sebe a soutěží jako mini formace, jedná se tak do určité míry o náhradu klasického tanečního páru. Do kurzu se mohou hlásit dívky od 10 do 15 let.

 

 

Do kurzu nabíráme celoročně!

 

 

Základem synchro latiny je v rámci formace tančit synchronně, tedy pokud co možná nejpřesněji a stejně. V těchto lekcích učíme především latinsko-americké tance (cha-cha, samba, jive, rumba), jejich základní i pokročilejší variace a skládáme do choreografií. S těmi pak jezdí dívky na soutěže, vystupují, anebo tančí jen pro zábavu. Zaměřujeme se na rozvíjení rytmizace, práci rukou a synchronizaci. Dále také vyučujeme standardní tance pro lepší taneční rozvoj a jako průpravu pro možný budoucí tanec v páru (dívka-chlapec).

 

 

Synchro latina je vhodná jak pro ty, které by jednou chtěly tančit v páru, ale chybí jim partner, stejně tak jako pro ty, kterým je tanec bez párového držení bližší, například pokud spolu chtějí tančit dvě kamarádky. Tyto lekce jsou mimo jiné vynikající průpravou pro párové tance a tanečnice synchro latiny jsou velmi žádanými partnerkami!

 

Taneční skupinu vede Tatiana

 

Kdy:

 

– 1 lekce 60 minut, dvakrát týdně

 

– středa od 15:30, úterý od 17:30 (practise, tj. soutěžní simulace) – viz Rozvrh

 

 

Cena:

 

– 3500,-/5 měsíců

 

Na trénink je vhodné mít hlavně pohodlné a pružné oblečení, ať už se jedná o sukni nebo legíny. Základem jsou taneční boty na latinsko-americké tance (tzv. latinky).

 

 

V případě zájmu se hlaste na:

 

775 046 214 (lektorka a majitelka TŠ Tatiana Dorina)

 

607 639 167 (Taneční škola Altadance)

 

nebo pište na email: info@altadance.cz

 

nebo vyplňte přihlašovací formulář zde na webových stránkách naší školy.

 

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva