Načítám...
Lady dance

Lady dance

Taneční lekce probíhá 60 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí. Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu.  Vzhledem k rostoucímu zájmu se kurz rozdělil na ZAČÁTEČNICE a MÍRNĚ POKROČILÉ. Na své si tak přijdou jak úplné začátečnice, tak i zkušené tanečnice. Tento kurzy vyučuje naše Tess, která své kurzistky učí, jak se mít ráda a jak se správně pohybovat nejen na podpatcích.

Lady Dance navštěvují pouze ženy. Jedná se o mix různých stylů tance jako strip dance, flirt dance, hip-hop, chair dance, latina a další. Hodina Lady Dance není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení. Lady Dance je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která se chce naučit tančit a zároveň zpevnit a protáhnout své tělo.

 

Hlavním cílem Lady Dance ale není jen fyzické cvičení a taneční kroky s ním spojené – jde především o získání sebejistoty v jakémkoliv pohybu a odstranění zbytečného stresu, ať už je jakýkoliv. Ženy se učí lépe vnímat své tělo a uvolňují se, což jim dává možnost se lépe vyjádřit a ukázat, co v nich opravdu je. Lady Dance je pomalejší tanec, který rozvíjí flexibilitu a koordinaci a zároveň zpevní vaše tělo.

 

Jak se obléknete na hodinu Lady Dance, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítily přirozené a uvolněné.

 

Ukázka taneční lekce Lady dance s naší Tess