Načítám...
Lady dance

Lady dance

Lady Dance navštěvují pouze ženy. Jedná se o mix různých stylů tance jako strip dance, flirt dance, hip-hop, chair dance, latina a další. Hodina Lady Dance není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení. Lady Dance je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která se chce naučit tančit a zároveň zpevnit a protáhnout své tělo.

 

Hlavním cílem Lady Dance ale není jen fyzické cvičení a taneční kroky s ním spojené – jde především o získání sebejistoty v jakémkoliv pohybu a odstranění zbytečného stresu, ať už je jakýkoliv. Ženy se učí lépe vnímat své tělo a uvolňují se, což jim dává možnost se lépe vyjádřit a ukázat, co v nich opravdu je. Lady Dance je pomalejší tanec, který rozvíjí flexibilitu a koordinaci a zároveň zpevní vaše tělo.

 

Jak se obléknete na hodinu Lady Dance, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítily přirozené a uvolněné.

 

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná