Načítám...
Blog
  • Domů
18
08
2022

Nový kurz – VOGUE 💄

0
Vogue je specifický tanec, který vznikl v 80. letech v newyorských klubech. Následně tanec proslavila také americká zpěvačka Madonna svým videoklipem Vogue.
Specifickým rysem tance je výrazný tanec rukou, který v mnohém napodobuje pózy modelek a modelů. Proto je také vogue často koncipován jako tanec na přehlídkovém mole. Základem Vogue je výrazný tanec rukama ve stylizovaných pózách. Ani nohy však nezůstávají stát. V pokročilejších variacích je součástí také takzvaný drop, tedy efektní pózy na zemi.
Jde o velmi zajímavý tanec, který uvolňuje taneční vyjádření a je plný kreativity a tzv. free stylingu, kdy tanečnice či tanečník nemá přesně danou sestavu a jen volně tančí do hudby. Učíme základní kroky a variace pohybů s pažemi a dlaněmi, které tvoříme do jednoduchých sestav.
Kurz je koncipován především pro začátečníky, dorazit však mohou tanečnice a tanečníci všech tanečních úrovní. Vogue je kurzem pro všechny věkové kategorie!
Může jít o obrázek 2 lidem a text that says 'TANEČNÍ ŠKOLA TADANG NOVÝ KURZ Vogueje sty tance VOGUE KURZ VOGUE afroamerickych pózam imod delek fotkách svétovych Tento sty tance proslavila známá americká zpevačka Madonna. klubech TRENÉRKA ANASTASIA PRVNÍ LEKCE Streda zárí 2022 19:00 20:00 Tešíme e Vás Tjm Alladance Další lekce KAŽDOU STREDU 19:00 20:00 Tanečni škola Altadance 6+420 Jezdecká 77/22a/ Liberec- Perštyn www.altadance.cz altadanceliberec'