Načítám...
Merengue

Merengue

60

minut

Úroveň: Lehké
Max. počet lidí v kurzu
20
Trenéři:

Merengue

 

Pohyby merengue jsou smyslné, erotické povahy. Důležitou roli v tanci hrají prvky improvizace a flirtování. Merengue je párový tanec, ale v něm se často vyskytují sólové prvky, jako příležitost předvést partnerovi a ostatním jeho mistrovství.

 

Hlavním pohybem tance je chůze do rytmu hudby.

Hudební doprovod se provádí u hudby ve velikosti 2/4 nebo 4/4.

Z hudebního hlediska je rysem merengue změna tempa směrem ke zrychlení, poslední část často zní mnohem rychleji než ta původní.

 

Hlavním rysem tance je neustálý tělesný kontakt partnerů. I když tanečníci provádějí jednotlivé kroky, nikdy si navzájem nepustili ruce. Tanečníci mohou provádět merengue jak těsně proti sobě, tak i na délku paže. Dominikáni dávají přednost tanci merengue odděleně od sebe, aby mohli prokázat své individuální dovednosti. Naopak v jiných zemích Latinské Ameriky se taneční dvojice schoulily a zdůrazňovaly smyslnou povahu tance.

 

 

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

    Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná