Načítám...

Lady Dance (MP)

500 spáleno kcal
60

minut

Úroveň: Střední
Max. počet lidí v kurzu
20
Trenéři:

Taneční lekce probíhá 90 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí. Kurz je určený pro pokročilé tanečnice. Náplní lekcí jsou pokročilé variace tanečního stylu Lady dance včetně výuky chůze na podpatcích a variací na zemi. Na hodinách se učíte svůdné a sexy pohyby, které Vám pomohou cítit se lépe a sebejistě.

 

Lady Dance navštěvují pouze ženy. Jedná se o mix různých stylů tance jako strip dance, flirt dance, hip-hop, chair dance, latina a další. Hodina Lady Dance není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení. Lady Dance je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která se chce naučit tančit a zároveň zpevnit a protáhnout své tělo.

 

Hlavním cílem Lady Dance ale není jen fyzické cvičení a taneční kroky s ním spojené – jde především o získání sebejistoty v jakémkoliv pohybu a odstranění zbytečného stresu, ať už je jakýkoliv. Ženy se učí lépe vnímat své tělo a uvolňují se, což jim dává možnost se lépe vyjádřit a ukázat, co v nich opravdu je. Lady Dance je pomalejší tanec, který rozvíjí flexibilitu a koordinaci a zároveň zpevní vaše tělo.

 

Jak se obléknete na hodinu Lady Dance, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítily přirozené a uvolněné.

Přihlásit se do kurzu

  Políčka označená hvězdičkou * jsou povinná

  UŽ JSTE SI VYBRALI SVŮJ KURZ?

   

  Přihlašovat se můžete kdykoli během roku!

  Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 775 046 214, emailem nebo na webových stránkách altadance.cz

   

  TANEČNÍ ŠKOLA ALTADANCE

  info@altadance.cz

   

   

  Tatiana Dorina
  tel.: +420 775 046 214