Načítám...
Lady Dance (Z)
  • Domů
  • Classes
  • Lady Dance (Z)

Lady Dance (Z)

60

minut

Úroveň: Lehké
Max. počet lidí v kurzu
20
Trenéři:

 

 

Taneční lekce probíhá 60 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí. Kurz je určený pro úplné začátečnice. Náplní lekcí jsou základní variace tanečního stylu Lady dance včetně výuky chůze na podpatcích. Na hodinách se učíte svůdné a sexy pohyby, které Vám pomohou cítit se lépe a mít se ráda, nechybí také různé variace na zemi. 

 

Lady Dance navštěvují pouze ženy. Jedná se o mix různých stylů tance jako strip dance, flirt dance, hip-hop, chair dance, latina a další. Hodina Lady Dance není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení. Lady Dance je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která se chce naučit tančit a zároveň zpevnit a protáhnout své tělo.

 

Hlavním cílem Lady Dance ale není jen fyzické cvičení a taneční kroky s ním spojené – jde především o získání sebejistoty v jakémkoliv pohybu a odstranění zbytečného stresu, ať už je jakýkoliv. Ženy se učí lépe vnímat své tělo a uvolňují se, což jim dává možnost se lépe vyjádřit a ukázat, co v nich opravdu je. Lady Dance je pomalejší tanec, který rozvíjí flexibilitu a koordinaci a zároveň zpevní vaše tělo.

 

Jak se obléknete na hodinu Lady Dance, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítily přirozené a uvolněné.