Načítám...
Kizomba

Kizomba

60

minut

Úroveň: Lehké
Max. počet lidí v kurzu
20
Trenéři:

Taneční kurz Kizomby – Začátečnicí

 

Taneční lekce probíhá 60 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí .  Po ukončení základní doby tanečních kurzů bude pro zájemce ještě možnost jejich pokračování. V lekcích je zahrnuta výuka zakládáních kroků a variací Kizomby v párech. Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu. Kurz je určen pro začátečníky.

Kizomba je taneční styl původem z africké Angoly, který se postupně přetvořil pod vlivem karibských tanců a svým stylem tak patří do této rodiny. Kizomba je smyslným a velmi intimním párovým tancem, který je spíše pomalejší a plný vášně. Je to však tanec jemný se značnými prvky improvizace. Charakteristickým pohybem v kizombě je pohupování v bocích vycházející z kolenou.

Kizombu však rozhodně netančí jen milenci či partneři, protože kizomba je také tancem komunikace a porozumění beze slov, skvěle trénuje vaši schopnost naslouchat pohybům druhého.

Kizomba se tradičně tančí v těsném kontaktu s tanečním partnerem/partnerkou, intimita tance však nemusí být jen sexuální. Proto se nemusí na kurz bát přijít ani ti, kteří tanečního partnera či partnerku nemají nebo se bojí vášnivé vlastnosti kizomby. Kizomba je totiž stále především vášeň z tance!

Kurz se skládá z 10 lekcí, hlásit se mohou páry i jednotlivci. Lekce jsou stavěné především pro začátečníky, na kurz však můžete dorazit s jakoukoliv taneční úrovní.