Načítám...
Jóga

Jóga

300-700 Kcal spáleno kcal
60

minut

Úroveň: Lehké
Max. počet lidí v kurzu
15
Trenéři:

Taneční kurz Jóga

 

Jóga není náboženství nebo uctívání. Jóga je filozofie zdravého životního stylu. Například v hindské tradici je chápána jako věda o rovnováze a harmonii. Takže v naší době stále více lékařů oficiálně doporučuje jógu nejen jako účinnou fyzickou aktivitu, ale také jako skvělý nástroj pro zvládání stresu.

VÝHODY JÓGY

Bylo prokázáno, že jóga takto funguje. Tato účinná a osvědčená praxe po staletí ovlivňuje fyzická a jemná těla (je zodpovědná za emoce a myšlenky člověka).

Proč je jóga tak užitečná:

1. Zpomaluje proces stárnutí

2. Obnovuje reprodukční funkci ženského těla a sílu u mužů

3. Rozvíjí svalové skupiny, vrací flexibilitu kloubům

4. Zmírňuje bolesti zad, odstraňuje zakřivení páteře, osteochondrózu, usazeniny solí

5. V důsledku intenzivního dýchání během cvičení vstupuje do těla velké množství kyslíku a všechny systémy začínají pracovat efektivněji. Aktivní ventilace plic a trénink srdce

6. Přírodní a efektivní masáž vnitřních orgánů. A protože břišní svaly během cvičení aktivně pracují, jsou střeva dokonale očištěna. Jóga dokonale zmírňuje zácpu

7. Léčí bolesti hlavy, astma, artritidu, nespavost, poporodní depresi

8. Pomáhá zhubnout

9. Dává celému tělu a mozku hlubokou relaxaci a kvalitní relaxaci

10. Meditace ve třídách jógy pomáhají zvyšovat imunitní systém a snižují stres

 

Lekce probíhá 60 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí. Po ukončení základní doby kurzů bude pro zájemce ještě možnost jejich pokračování. V lekcích je zahrnuta výuka základních prvku jógy. Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu. Kurz je určen pro začátečníky.