Načítám...
Kizomba

Kizomba

Kizomba je taneční styl původem z africké Angoly, který se postupně přetvořil pod vlivem karibských tanců a svým stylem tak patří do této rodiny. Kizomba je smyslným a velmi intimním párovým tancem, který je spíše pomalejší a plný vášně. Je to však tanec jemný se značnými prvky improvizace. Charakteristickým pohybem v kizombě je pohupování v bocích vycházející z kolenou.

Kizombu však rozhodně netančí jen milenci či partneři, protože kizomba je také tancem komunikace a porozumění beze slov, skvěle trénuje vaši schopnost naslouchat pohybům druhého.

Kizomba se tradičně tančí v těsném kontaktu s tanečním partnerem/partnerkou, intimita tance však nemusí být jen sexuální. Proto se nemusí na kurz bát přijít ani ti, kteří tanečního partnera či partnerku nemají nebo se bojí vášnivé vlastnosti kizomby. Kizomba je totiž stále především vášeň z tance!

Kurz se skládá z 10 lekcí, hlásit se mohou páry i jednotlivci. Lekce jsou stavěné především pro začátečníky, na kurz však můžete dorazit s jakoukoliv taneční úrovní.

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva