Načítám...
Klaris

Klaris

KDO JE KLARIS?

Tanci se věnuji již od svých 11 let, kdy jsem začínala s diskotancemi. Na střední jsem pak milovala pravidelné tréninky sport aerobiku a až v 17 letech jsem se vpasovala do trochu elegantnějšího stylu – zamilovala jsem se do břišních tanců, kterým se od roku 2010 věnuji profesionálně. Tančím pod libereckou taneční skupinou Mona Gang v čele s jednou z nejlepších tanečnic české a německé scény břišního tance – Monou. Díky svému cestovatelskému životnímu stylu jsem měla možnost sólově tančit např. v UK, Indii či Itálii.

Kromě břišních tanců jsem se také sezónně věnovala contemporary a jazz dance, a ve volném čase cvičím jógu.

Do lekcí Zumba® jsem se naprosto zamilovala v roce 2016 v Brightonu, UK! Lektorka Sherryn mě svým drivem inspirovala natolik, že jsem ještě ten rok absolvovala instruktorský certifikovaný kurz Licenced Zumba Fitness Instructor (Basic steps Level 1) v Londýně a stala jsem se členem ZIN. Díky tomuto kurzu mám možnost neustále se učit od těch nejlepších Zumba® tanečníků světa a být součástí novinek a aktualit, které jsou vpuštěny do světa.

„Zumba je něco tak výjimečného, že vám dokáže totálně změnit život k lepšímu!“

Absolutně miluji tu energii, která se na hodinách předává, ať už z pozice instruktora, tak i účastníka. Vždycky je to hrozná sranda a člověk si to skutečně užije! Nejlepší na tom je, že vůbec nemusíte umět tančit. Jde o to hýbat se! Neustále být v pohybu! Je úplně jedno, jestli se chytáte, nebo ne. Většinou se stejně chytáte, ale ta energie a radost z tance je nejdůležitější!