Načítám...
Stretching

Stretching

V procesu života často přijímáme stejné pozice a jsme v nich po dlouhou dobu. Stává se to, když sedíme v kanceláři nebo před televizí na našem oblíbeném gauči. Výsledkem je, že se v našem těle objevují svorky, některé svaly se zkracují, jejich funkčnost se snižuje, rozsah pohybů klesá a zhoršuje se držení těla. Chcete-li obnovit správnou polohu těla, je nutné napnout a prodloužit svaly, odstranit svorky. To lze provést pomocí pravidelných protahovacích cvičení nebo, jak se říká, protahování.

 

 
 

V každodenním životě, v práci i na dovolené nám protahování pomáhá pohybovat se elegantně, snadno a krásně v dosahu předmětů, volně a elegantně překračovat překážky. Flexibilita těla umožňuje výrazně diverzifikovat váš sexuální život. Pro ty, kteří rádi tančí a chodí na diskotéky, dobrý úsek zvětší rozsah pohybu a dodá v tanci pocit lehkosti.

Kurz vede Karolina Monika

 

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

  Vaše jméno (vyžadováno)

   

  Váš email (vyžadováno)

   

  Váš telefon (vyžadováno)

   

  Předmět

  Vaše zpráva