Načítám...
Zumba

Zumba

300-1000 spáleno kcal
60

minut

Trenéři:

Zumba jsou hodiny plné energie, úsměvů, přátelského přístupu a profesionality.

  • Zumba® je tanec inspirovaný latinskými tanci a je snadné ho ovládat a následovat lektora. Tanečně-fitness párty vás vtáhne, probudí vaše smysly a pohybově pracuje kompletně s celým tělem. Posilujete tedy nejen hlavní svalstvo, ale také rozproudíte srdce.
  • Zumba® představuje exotické rytmy, jako je např. salsa, merengue, cumbia či reaggeton, které jsou zasázené do sexy latinských a světových populárních songů.
  • Zumba® s Dianou Phoenix můžete absolvovat ve všech věkových kategoriích (min. věk je 15 let) a všech úrovních fitness. Nemusíte být tanečník, nebo mít speciální zkušenosti či školení. Nejdůležitější a jediná věc je, že se musíte pořád hýbat!.

Své zdravotní potíže je doporučeno konzultovat se svým lékařem, účastník lekce je zodpovědný za svůj zdravotní stav

 

DŮLEŽITÁ ZDRAVOTNÍ UPOZORNĚNÍ
 
Předtím, než se zumbou začnete a víte, že máte nějaké zdravotní potíže, prokonzultujte je nejdříve se svým lékařem. Zumba střídá rychlé a pomalé skladby, čímž se dosahuje velmi účinného tréninku, za jednu lekci můžete spálit 300 – 1 000 kcal, ale má to i své riziko. Díky rychlému tempu často stoupá tepová frekvence do takových výšin, při kterých netrénovaným lidem může hrozit kolaps, proto v mých hodinách budete mít možnost se několikrát na krátkou chvíli zastavit a hodně se napít.
 
Zumba není vhodná pro těhotné, osoby s kardiovaskulárními onemocněními, osoby s astmatem a osoby, jež jsou choulostivé na plíce či mají problémy s metabolismem. 
Pokud jste po závažné operaci, prokonzultujte cvičení se svým lékařem. Pokud máte problémy s koleny, kyčlemi, kotníky či jinými klouby a částmi těla, prosím prokonzultujte lekce Zumba se svým lékařem.

Své zdravotní potíže je doporučeno konzultovat se svým lékařem.

Každý účastník lekce je sám zodpovědný za svůj zdravotní stav.