Načítám...
Lady Dance (Z)
  • Domů
  • Classes
  • Lady Dance (Z)

Lady Dance (Z)

60

minut

Úroveň: Lehké
Max. počet lidí v kurzu
20
Trenéři:

Lady Dance s Tess pro začátečníky 🙂

 

Taneční lekce probíhá 60 min, celkem kurz obsahuje 10 lekcí. Po ukončení základní doby kurzů bude pro zájemce ještě možnost jejich pokračování. Výuka probíhá formou semináře a individuálního přístupu. Kurz je určen pro začátečníky.

 

Lady Dance navštěvují pouze ženy. Jedná se o mix různých stylů tance jako strip dance, flirt dance, hip-hop, chair dance, latina a další. Hodina Lady Dance není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení. Lady Dance je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která se chce naučit tančit a zároveň zpevnit a protáhnout své tělo.

 

Hlavním cílem Lady Dance ale není jen fyzické cvičení a taneční kroky s ním spojené – jde především o získání sebejistoty v jakémkoliv pohybu a odstranění zbytečného stresu, ať už je jakýkoliv. Ženy se učí lépe vnímat své tělo a uvolňují se, což jim dává možnost se lépe vyjádřit a ukázat, co v nich opravdu je. Lady Dance je pomalejší tanec, který rozvíjí flexibilitu a koordinaci a zároveň zpevní vaše tělo.

 

Jak se obléknete na hodinu Lady Dance, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítily přirozené a uvolněné.