Načítám...
Chair Dance

Chair Dance

Chair dance znamená v překladu tanec s židlí či tanec na židli – a přesně na to se tento kurz zaměřuje. Na lekcích učíme ladným a sexy pohybům jak na židli, tak i bez ní, vzniká tak kreativní a provokativní tanec, který rozvíjí ženskost a sex-appeal. Tanec s židlí vyžaduje jistou dávku experimentu, ale také pružnosti – proto je na hodinách věnována velká pozornost stretchingu.

 

Při lekcích se židle využívá jako rekvizita, ale také jako podpěrný bod při různých pohybech či „figurách“ – pokud chcete rozbít nudu všedních dní a nebojíte se experimentovat, kurz je přesně pro Vás.

 

Kurz je určen především pro začátečnice a pokročilé začátečnice, kurz si však může vyzkoušet žena každé taneční úrovně. I když jsou občas určité prvky tance odvážnější a vyžadují trochu té „akrobacie“, nemusíte se bát. Vždy se klade důraz na bezpečnost a individuální přístup, a navíc spousta variací je mnohem jednodušších, než vypadá!

 

Lektorkou chair dance je Karolina Monika.

 

Pro více informací či v případě zájmu nás kontaktujte na:

vyplňte přihlašovací formulář zde na webových stránkách naší školy

775 046 214 (lektorka a majitelka TŠ Tatiana Dorina)

607 639 167 (Taneční škola Altadance)

nebo pište na email: info@altadance.cz

Jak se přihlásit?

 

Přihlašovat se je možné kdykoli během roku.

 

Vyplňte kontaktní formulář a očekávejte odpověď od našeho týmu ALTADANCE. Přihlašovat se můžete i telefonicky na čísle 607 639 167 (Taneční škola Altadance), emailem info@altadance.cz nebo na webových stránkách www.altadance.cz

 

Taneční škola ALTADANCE
info@altadance.cz
tel.: +420 607 639 167

 

Tatiana Dorina
tel.: +420 775 046 214

Přihlásit se do kurzu

  Vaše jméno (vyžadováno)


   

  Váš email (vyžadováno)


   

  Váš telefon (vyžadováno)


   

  Předmět

  Vaše zpráva